Ben Oynarim » Yetenek Oyunları » Zincir Reaksiyon » Boomshine
8.4 / 10 - 213

Boomshine

Bu oyunu oynarken uzun süre koltuğunuzdan kalkmak istemeyeceksiniz.En başta kolay görünebilir ama görünüş yanıltıcı olabilir. Renkli baloncukları patlatmayı ve havaya uçurmayı deneyin.

Boomshine saatlerce sizi büyülenmiş tutacak basit bir bulmacadır. Kolaydır, ustalaşmak kolay değildir - özellikle sona doğru seviyeleri daha da zorlaşır. Yine de birazcık pratikle, online en iyi Flash oyunlarımızın çeşitli Boomshine skorbordlarına adınızı yazabilirsiniz.
Kuşkusuz orijinal Boomshine müthiştir, ama ilkinde ustalaştıktan sonra farklı zorluk isterseniz, daha fazla eğlence için Skunk Blasterdenemenizi öneriyoruz. Boomshine gibi bu Flash oyun 10 farklı eşsiz ve iddialı seviye sunar. Sona ulaşmayı becerebilecek misiniz? seviyeyi geçmek için hareketinizi ve bombaları atmayı mouse ile sağladığınız Bombs 3 unutmayın. Boomshine benzeri bir başka güzel Flash oyundur. İster orijinalini, isterse bizdeki çeşitlerini deneyin, cümbüşe düşeceksiniz-abartısız! Bu oyun herkes için değildir, ama zorluğu seven ve yenilik isteyen oyuncular için harika bir seçenektir.