Ben Oynarim » Alan Oyunları » Kale Kedisit
8.1 / 10 - 820

Kale Kedisit

Kale Kedisi muhteşem bir oyun. Bu kadar sevimli bir kedi oyununun içinde bu kadar çok zorluk barındırması çok şaşırtıcı. Bu küçük kedinin tüm düşmanlarını alt etmeyi deneyin. Miyav!

Kale Kedisini duymadınız mı? Eğer duymadıysanız bu muhteşem yana doğru ilerlemeli Flash oyunlarından birini denemeniz gerekir. Ücretsiz, oynaması kolay ve sevimli, şirin hatta biraz da komik. İlk macera, klasik Castle Cat oıyunuyla başlayabilirsiniz. Bu oyunu kazandıktan sonra, dikkatinizi diğerlerine yöneltebilirsiniz.

Castle Cat 3 oyununda, uzaylılar ve yılanlarla savaşmak için bombaları ve asanızı kullanabilirsiniz. Ah, evet seviye sonlarındaki muhteşem düşmanları da unutmayın. Kaktüs üzerinde zıplarsanız, bonus puanlar kazanabilirsiniz. Ok tuşlarıyla ilerlersiniz. Seviyeler, süre temellidir bu yüzden biraz hızlı hareket etmeniz gerekir. Kale Kedisi Flash oyunlarından birini beğendiyseniz, bu kategoride başka neler olduğuna bir bakın. Popüler En Yukarıya Zıpla oyunları dahil birçok Zıpla ve Kaç oyunumuz var. Bunların tümünü ücretsiz ve çevrimiçi oynayabilmeniz bunu daha iyi hale getiriyor. Kaleyi önce kedi biçiminde kurtarmayı deneyin ardından diğer muhteşem oyunlarımızla devam edin.