Ben Oynarim » Macera Oyunları » Super Mario
9.3 / 10 - 3390

Super Mario

Bu benim, Mario! Online Mario oyunlarında Mario'nun fantastik dünyasında oynayın. Klasik platform oyunlarını oynayın veya motorla yarışın. Mario ile jetski de bile yarışabilirsiniz. Saatler süren eğlence!

YokoYoko
81%
Geçmiş yıllardaki klasik platform oyunlarını hatırlayan herkes için, bu kategorideki oyunlar yüzünüze bir gülümseme getirecek. Konsol oyunlarını sevgiyle hatırlıyorsanız, bu kategorideki Mario tarzı Flash oyunların bazılarını da çok seveceksiniz. yana kaydırmalı oyunlar çok popüler, çünkü hızlı oynanabiliyor ancak iyi el göz koordinasyonunun yanı sıra, strateji de gerektiriyor.
Arasından seçim yapabileceğiniz bir sürü oyun arasından birkaç önerimiz var. Bunlardan biri olan Mario Boxing harika bir POV kutu oyunu. Kurallar basit, rakibinizi, KO yapmaya çalışırken oyuna kendinizi kaptırıvereceksiniz. Bir başka havalı oyunsa, Super Mario Cross Game. Bu oyunda, bir motorun üstünde tüm engelleri aşarken yarışmanız gerekecek. Birinci sırada bitirebilir misiniz? Yana kayan atlamalı ve koşmalı Flash oyunlarını seviyorsanız, tüm ihtiyacınız olan mümkün olan en iyi oyunlardan bazılarını bir araya getirdiğimizi görmek için bir göz atmak. Yan kaydırma tuşuna tıklarken gizli seviyeleri bulmaya çalışan benzeri oyunları TV başında saatlerce oynamayı seviyorsanız, bu bölümde sahip olduğumuz bazı oyunları da seveceksiniz.