Ben Oynarim » Klasik Oyunlar
8.2 / 10 - 5802

Klasik Oyunlar

Klasik oyunlar için en doğru yere geldiniz. Seksenli yıllarda doğmuş bir kişiyseniz büyük ihtimalle [tag 137] ve [tag 174] oyunlarını oynamışsınızdır. Daha yakın tarihe ait [tag 203] ve [tag 106] gibi oyunları da burada oynayabilirsiniz. Bu oyunlar sizi kesinlikle zamanda geriye götürecek!

1980'lerin, hatta 1990'ların çocuğu musunuz? Öyleyse konsol neslinin bir üyesi olarak klasik video oyunları koleksiyonumuza bayılacaksınız. En iyi yanı, atari salonlarında para harcamadan ve konsol almadan ücretsiz Flash oyunlarımızı oynayabilmenizdir. İhtiyacınız olan her şeye burada sahibiz.
Space Invaders'den Hapisten Kaçığ'a her şeye sahibiz. Bazı oyunlarımız aslına uygun olsa da, bazı sevdiğiniz klasik oyunlara yeni yaşam üflediğimiz nice Flash oyunlarımızda mevcuttur. Mesela eğlenceniz için klasik Pacman atari oyununun yeni 2D ve hatta 3D sürümleri vardır. Noktaları yemekten ve hayaletleri kovalamaktan sıkılırsanız, daha da geçmişe gidip basit Pong oyununu deneyebilir misiniz? İlk video oyunlarından olan Pong, 1970 ve 1980'lerde çok seviliyordu. Geçmişte yürüyün ve bu klasiği ücretsiz online oynayın. Klasik Uzay İstilacılarından esinlenen Zombie Invaders 2 dahil herkes için klasik video oyunlarımız mevcut.