Ben Oynarim » TV & Filmler
8.3 / 10 - 14548

TV & Filmler

Bu kategoride favori Filmlerinize ve TV programlarınıza göre oyun oynayabilirsiniz. Sünger Bob olarak oynayın ve Bikini Kasabası maceralarına katılın ya da Powerpuff kızlarından biri olarak Townsville'ı kurtarın!

Film seyredip aksiyona karışmak isteyen biriyseniz, artık ünlü TV karakterlerinden esinlenen Flash oyunlarımızla yapabilirsiniz. Ben 10 Oyunları ve Sünger Sallanmasıkendi kategorilerine has iki popüler seridir. Spongebob oyunları sadece çocuklar için değildir - yetişkinlerde zaman geçirmek için onları eğlenceli bulurlar.
Hit film ve TV showlardan esinlenen video oyunlarla, oyuncuları kontrol edebilecek ve hikayeyi kendinizce değiştirebileceksiniz. Batman olup Gotham şehrini kati yıkımdan kurtarmayı hiç istediniz mi? Şimdi yapabilirsiniz! Toy Story filmlerinin ve dahasının ücretsiz Flash oyunlarına da sahibiz! Eğer sevdiğiniz bir film ya da TV show varsa, bizde oyunu olması muhtemeldir. Naruto Ultimate Bikerbuna örnektir. Hit anime TV showdan esinlenen bu oyunda sürücü olarak aksiyonun ortasındasınız. Anime çizgi film severler için, bu eğlenceli oyun saatler süren eğlence sunar - ücretsiz. Ve bu, film ve TV showlardan esinlenen oyunlarımızdan sadece biridir.