Ben Oynarim » Aksiyon Oyunları
8.9 / 10 - 25479

Aksiyon Oyunları

Adrenalin yüklü Aksiyon Oyunlarımızın hepsini deneyin. Burada farklı türlerde büyük bir Aksiyon Oyunları koleksiyonuna sahibiz. Kana susamış düşmanlarla dolu levellarda ateş ederek ilerleyebilir veya sahanızı istilacılara karşı savunabilirsiniz, seçim sizin!

Video oyunlarınızda aksiyon ve heyecan mı seviyorsunuz? Her türlü aksiyonla dolu ücretsiz Flash oyunlarımızla karşınızdayız. Dalıştan vuruşa ve Prensesi kurtarmak için ip sallamaya kadar Aksiyon Oyunları kategorimizde her türlü aksiyon için sunacağımız bir şeyimiz var.
Bu oyunlardan bazıları şiddet içerebilir, ama zombi ya da uzaylılarla savaşmak hiç de kötü bir şey değil! Kanın miktarı oyundan oyuna değişir. Emin olun şiddet içermeyen ama aksiyon içeren pek çok oyunlarımızda var. Bunlar için Kutu Oyunlarıbakın. Tamam, belki bunlarda da azıcık şiddet var. Ne zaman isterseniz aksiyonla dolu kategorimize bakabilirsiniz. Birincil tetikçiler için ücretsiz Flash FPS oyunumuzu denemelisiniz. Green Beret Castle Assault, sizi aksiyonun içine atar. Bu oyunun harika tarafı, ileri seviyelere yükselebilirsiniz ve oyun zorlaşır, ama yenmek imkansız değildir. Azıcık zamanınız varsa, bu oyun uygundur ve sizi bir süre heyecanlı tutar.