Ben Oynarim » Macera Oyunları
7.8 / 10 - 7533

Macera Oyunları

Bu havalı oyunlaral Maceraya çıkın. Bu kategoride sizi saatlerce uğraştıracak çok çeşitli Macera Oyunlarımız var. Şirket Oyunları bölümünde kendi şirketinizi işletebilir veya Kaçış Oyunlarında bir odadan kaçmaya çalışabilirsiniz! Hepsini deneyin!

Sanal macera oyunları, video oyunların başlangıcından beri vardır.RPG maceralarından yanal-kaydırma Super Mario ve Sonicplatform oyununa, macera oyunlarının her türlüsü bizde bulunur. Hatta gülünç Zıpla ve Yürüt video oyunları da sunmaktayız. En iyi Macera Oyunları bilmek ister misiniz? Başlangıç için bazı seçenekler. Mushroomer, harika grafiği, nice yanal-kaydırma bulmaca ve macerası olan müthiş bir platformdur. Eğer tarzınız dövüş ise, deneyim ve seviyeyi arttıran arenaya gireceğiniz Swords And Sandals 2 bakın.
Ultimate Flash Sonic,Sonickoleksiyonumuzun en iyilerinden biridir. Bu, geçmiş yılın video oyunlarını size yeniden yaşatan klasik bir platformdur. Aksiyon ve macera hala vardır, o yüzden endişelenmeyin.Hack Slash'de giderek devleşen canavarlarla mücadele ederken, karakterinizi iyileştirecek çok farklı silah ve zırhlara sahiptir. Evet, bu oyunda bol dövüş vardır, ama büyük bir maceranın yolunu tutar. Skorbordun zirvesine ulaşmayı düşünüyor musunuz?
YokoYoko
81%