Ben Oynarim » Yapboz Oyunları
8.7 / 10 - 31427

Yapboz Oyunları

Bu yapboz oyunları ile kendinize meydan okuyunç Böylesine biyik bir yapboz oyunları koleksiyonu ile tamamını bitirdiğinizde en zeki adam veya kadın siz olacaksınız! Beyninizi kullanma ve bu yapbozları çözme zamanı!

Bulmaca seviyorsanız şanslısınız. Sizleri saatlerce meşgul edecek zeka oyunlarımız var. Maç Renkleri ve Match Shapesoynayabilirsiniz. Gold Strike, Şaşırtıcı KarolarveSport Zuma, bu kategoride ki bazı bedava flash oyunlarımızdır. Eğer Mahjongflash oyunlarını seviyorsanız, biz de var. Bu klasik Çin stratejik domino oyununun farklı versiyonlarına sahibiz. Mahjong Simyası,parlak renkleri ve hoş taşları yüzünden sunduğumuz en popüler versiyonlardan biridir. Mahjong Kulesi gibi olan diğerleri de iyidir.
Kapsadığımız diğer tip bulmacalar Farklılıkları belirle Flash oyunlardır. Bu kategorinin bazı örnekleri olan Butterfly Fantasy ve Brave Kitten, Farklılıkları belirle oyunlarına en iyi örnektir. Her birinin kendine has stili vardır, istediğinizi seçebilirsiniz. Resim araoyunları da çok eğlencelidir. Bulmaca oyunlarının dünyasında bunlar herkesçe sevilir.The Curse Of Amsterdam ve Golden Mask, bu tarzın iki iyi örneğidir. Hangisini seçerseniz seçin, beyninizi çatırdatmak istiyorsanız, sadece çevreye bakının.