Ben Oynarim » Yetenek Oyunları
8.7 / 10 - 12617

Yetenek Oyunları

Bu yetenek oyunları, farklı hedeflerle pek çok farklı oyunda oyun becerilerinizi test ediyor. Bazı oyunlar, nesneleri dopru biçimde dengelemenizi gerektiriyor. Diğer bir oyun daha klasik bir konuya sahip, Tetris gibi. Bu farklı türlerdeki becerilerinizi test etmek için hepsini deneyin!

Becerilere sahip misiniz? Öyleyse tüm ücretsiz Flash oyunlarını seveceksiniz. Klasik Tetris Sprintve düşen kiremitlerden Civiballstopları yuvarlamaya kadar hem aklınızı kullanacak, hem de becerilerinizi göstereceksiniz. Yaşınız kaç olursa olsun, bu oyunlarla zaman hızla geçer. Pac-xonklasik ataridir. Değişen labirentlerde dolanır, hayaletleri kovalarsınız-ya da siz kovalanırsınız. son seviyeye geldiğinizde, çılgın oyun becerileriniz olur.
Run klasik isim oyununda gol, engelleri aşıp sona ulaşmaktır. Birincil kişi görüşü, bu POV oyununu daha da gergin yapar. Bu oyun, tüm Yetenek Oyunlarıeşit olmadığını kanıtlar. Klasik video oyunlardan bahsetmişken, ya Bubble Trouble? Sonsuzluktan beri en iyi beceri oyunudur, ama hala çok eğlencelidir. Ön koşul basittir -balonları patlatmak, ama oynayınca sandığınız gibi kolay olmadığını göreceksiniz!