Ben Oynarim » Satranç ve Kart » Mahjong
9.1 / 10 - 9203

Mahjong

Mahjong Çin'den gelen popüler bir masa oyunudur. Çinli filozof Confucious bu oyunu 2500 yıl önce geliştirmiştir! Şimdi burada online olarak oynayabilirsiniz. Çeşitli temaları ve stilleri ile bu klasik oyun sizi eğlendirecek.

Mahjong flash oyunlarımız, Asya strateji klasiğinin keyfini sürmek için harika bir yol. Oyunun kuralları basit olsa da, ayrıntılı düşündüğünüzde, oyunu kazanmak için ciddi stratejiler gerektiğini göreceksiniz. Bilgisayara karşı veya dünyanın dört bir yanındaki diğer insanlara karşı oynayın, bu video oyunuyla harika vakit geçireceğinizi düşünüyoruz.
Başlangıç olarak, Mahjong Kulesi oyununu oynamayı düşünmelisiniz. Bu sürümde özelleştirebileceğiniz çok fazla seçenecek var. biraz daha farklı, temalı bir Mahjong oyunu için, Mahjong Simyası oyununa bir göz atın. Bunlardan hiç birini beğenmezseiz, her zaman çeşitli kedilerden oluşan karelerin etrafında gelişen daha kolay bir sürüm olan Pet Connect oyununu deneyebilirsiniz. İster Flash Mahjong oyunlarını daha önce çevrimiçi oynamış olun isterseniz yeni bir şeyler arıyor olun, bu sayfada her zaman sevdiğiniz bir şey bulabileceğinize inanıyoruz. kare strateji klasiğini esas alan en iyi oyunları toplarken çok fazla zaman harcadık. istediğiniz kadar ücretsiz oyun oynayabilirsiniz. En iyi tarafı da oyun bittiğinde ortalığı toplamanıza gerek kalmaz ve her oynamak isteidğinizde yeni bir oyun başlatabilirsiniz.