Ben Oynarim » Eðlenceli Oyunlar
7.1 / 10 - 5229

Eðlenceli Oyunlar

Bu oyunlar sadece eğlence için! Burada kana susamış düşmanlar ya da karmaşık stratejilere ihtiyaç yok! Burada rahatlayabilirsiniz, Öfke Yönetimi oyunu oynayın ya da Fırlatma Oyunlarımızda nesneleri olabildiğince uzağa fırlatın. Bu oyunların hepsi eğlenceli ve stres atıcı! İyi eğlenceler!

Sizi güldüren oyunlar mı arıyorsunuz? Sizi kahkahaya boğacak komik video oyunlarından oluşan geniş bir yelpazeyi size sunuyoruz! Evet, boğulmayacaksınız, ama ne demek istediğimizi biliyorsunuz. Tüm ciddiyetle ihtiyacınız tebessüm ise, bu oyunları yüzünüze kuşanmalısınız. Maddeleri Firlat, Yakalanma ve Komik Suratlar, online oynayabileceğiniz bazı farklı eğlence oyunlarıdır. En iyi online Flash oyunlar olduklarından emin olmak için, onları tek tek seçeriz. Komik olmayan kötü oyunlarla zamanınızı harcatmayı istemeyiz.
Eğer kaba mizah seviyorsanız,Acne Be Gone! ve Pee Drunk oyunlarını görmek isteyeceksinizdir. İkisi de bazıları için komiktir. Eğer zevkinize hitap etmiyorlarsa, Kevin Federline gibi oyunlarımızdan Stres Yönetimi deneyebilirsiniz. Animals In The City, çok insanın eğlendiği bir diğeridir. Hayvanlara komik yüzler vermek asla şaşırtıcılığını kaybetmez. Bu Flash oyunu test çözüp ruh halinizi hayvan yüzüyle görmeniz açısından benzersizdir. Basit bir oyundur, ama sizi gülümsetir.