Ben Oynarim » Çok Oyunculu Oyunlar
8.4 / 10 - 3236

Çok Oyunculu Oyunlar

Tek başına oynamayı sevmeyen bir oyuncu musunuz? Artık mecbur değilsiniz! Tüm dünyadan insanlarla birlikte oynamanıza imkan veren bu çok oyunculu oyunlarla eğlenin!Onlara bir Yarışta meydan okuyun ya da Nişancı oyunlarımızdan birinde onları ele geçirmeye çalışın! İyi eğlenceler!

Çok-oyunculu oyunlardan hoşlanıyorsanız, birden fazla oyuncusu olan flash oyunlarımız var. Online ücretsiz oynayabileceğiniz Çok Oyunculu Oyunlarçeşitlerine sahibiz. Ne tip oyun severseniz sevin, sizi mutlu eden oyuna sahip olduğumuzdan eminiz. Goodgame Empire, çok-oyunculu oyunlarımızdan biridir, ama en popüleri değildir. Azar azar krallığınızı inşa edeceğiniz Flash strateji oyunudur. Genişlerken ve hatta toprak için başkalarıyla savaşırken bütçenize dikkat etmelisiniz. İnsanlarla rekabet oyunu daha eğlenceli yapar.
UMAGUMAG
75%
Oyunlarımızın tümü strateji/savaş oyunları değildir. Ekin, hasat, tecrübe ve seviye kazanmayı sevenler için çok popüler Goodgame Farmervar. Ölümlerin olmadığı bu Flash oyun çok eğlencelidir. Daha sade bir şey istiyorsanız, Goodgame Poker deneyin. Gerçek insanlara karşı klasik kart oynayabilirsiniz. Bu oyunun en hoş yanı blöftür! Ne demek istediğimizi anlamak için oynamalısınız. Ama kart oyunlarını seviyorsanız, bunu denemelisiniz.