Ben Oynarim » Yapboz Oyunları » Eşleştirme 3 » Kabarcık Atıcı
9 / 10 - 56662

Kabarcık Atıcı

Tüm bu Kabarcık Atıcı oyunları orjinal Puzzle Bobble'dan türetildi, Taito Corporation tarafından geliştirildi ve yayınlandı. Bu oyunlarda tüm kabarcıkları onlarla aynı renkteki kabarcıklarla vurmanız gerekiyor. Oyun ilerledikçe, level'lar zorlaşıyor ve strateji oluşturmak için daha az zamanınız kalıyor. Yıllardır modası geçmeyen, tüm yaştan herkes için eğlence!

Bubble Trouble veya benzeri oyunları seviyor musunuz? Flash Bubble Shooter oyunları koleksiyonumuz sizi oyalayacak ve memnun edecek. Bu popüler oyunun farklı versiyonlarına yönelik seçimler sunuyoruz. Hedef basit-her seviyede mümkün olan en fazla sayısa baloncuğu patlatmak. Bunu ise bir diğer baloncuğu vurarak yapıyorsunuz. Yanyana gelen iki baloncuğun renkleri eşleştiğinde, patlıyorlar!
Oyun size basit geldiyse, haklısınız ancak seviyeniz ilerledikçe oyunun giderek zorlaştığını göreceksiniz. Birçok insanı Bubble Shooter oyunlarına çeken de bu. Bu kategorideki oyunlarımızı geniş çaplı tutarak seveceğiniz bir tane bulmanızı kolay hale getiriyoruz. Bu tür bir oyun daha önce oynamadıysanız bile, oynayabileceğiniz bir tane bulabileceksiniz. Öğrenmesi çok kolay. En iyi Flash oyunlarımızdan biri, tamamen baloncuk renkleriyle ilgili Süper Baloncuklar. Hızlı düşünmeniz lazım ama ilerlemeden önce baloncukları yok etmeniz de lazım. Daha fazla baloncuk, daha fazla puan demek. Baloncukları hızlıca yok ederseniz, ilave puanlar alabilir ve bazı oyunlarda liderler panosunda yerinizi alabilirsiniz.