Ben Oynarim » Macera Oyunları » Harry Potter
8.1 / 10 - 8056

Harry Potter

Her zaman Hogwarts'ın sırlarını keşfetmek ya da sadece Quidditch'in oyununu mu oynamak istediniz? Burada yapabilirsiniz. Harry'nin Ölü Yiyici'den kaçmasına yardım edin ya da vaktinizi Harry ve arkadaşlarına en mükemmel kıyafetleri bulmakla harcayın. Gryffindor ya da Slytherin'de olun, herkes için yapacak çok şey var.

Ücretsiz Harry Potter Flash oyunlarımız sizi kitap ve filmlerdeki maceranın içine sürükleyebilir. Farklı oyınlar farklı karakterleri içerir ve farklı oyun kurallarına sahiptir ama hayranları bu sayfada mutlaka beğendikleri bir şey bulacaktır. Büyücüler, sihirbazlar, canavarlar ve daha fazlası bu oyunları eğlenceli hale getirmek için eklenmiştir. En iyi yönü ise bu oyunları çevrimiçi ücretsiz oynayabilmenizdir.

Bazıları, örneğin Harry Potter Magic oyunu basit kıyafet giydirme oyunlarıdır ama diğerleri sizi maceranın ortasına götürür. Harry Harita Oyunu oyununda bir harita konusunda Harry'e yardım etmeniz gerekir. Bu eğlenceli oyunun tüm sürprizlerini açıklamayı istemiyoruz. Küçük çocuklar için Harry Potter Coloring oyunu iyi bir tercihtir çünkü basittir ve herkesin favori büyücüsüyle ilişkilidir. Harry Potter ile ilişkili en iyi Flash oyunu bulmak için bir arama büyüsü yapmanıza gerek yok. Bu sayfaya göz atarsanız, popüler kitaplar ve filmlere dayalı birçok farklı oyun bulacaksınız. Kitapları henüz okumamış veya filmleri henüz izlememiş olsanız bile, oynamanız için size sunduğumuz seçeneklerden bazılarını beğeneceğinize eminiz.