Ben Oynarim » Alan Oyunları
8.3 / 10 - 65535

Alan Oyunları

Çok çeşitli platform oyunlarımızın tadını çıkartın. Aksiyon dolu kaç ve vur oyunlarından Mario tarzı platform oyunlarına kadar herşey var! Bu oyunlar saatler süren eğlenceyi garanti ediyor!

Eski bir oyuncuysanız, platform oyun koleksiyonumuz sizi çılgına çevirecek. İster yanal-kaydırma (Super Mario veya Sonic düşünün)ister Zıpla ve vur ve hatta En Tepeye Zıpla sevin, bu Flash oyunlar sizi geçmişe götürecek. Konsol oyunlarını ücretsiz online oynamak pek çoklarının hayalinin gerçekleşmesidir. Onlardan biriyseniz, aksiyon için kumandaya ihtiyacınız olmayacak. Mario Boxing, Super Mario Cross Game ve ile bu sitede sunduğumuz oyunların kalitesine özen gösterdiğimizi görebilirsiniz.
RunRun
89%
Platform oyunlarımızla ilgili en mükemmel şey çeşidimizin olmasıdır. Mesela Armadillo 1 oynayabilirsiniz-bu arada 2 dizidir - hikayesi biraz gülünçtür, ama hala farklı seviyelerde oynanabilir. Sonra Woman On Top var. Razesizi biraz zorlayabilir. Macera dolu 15 farklı seviyeyle bu oyun biraz zamanınızı alacaktır. Mükemmel yanlarından biri, insanlarla mücadelenin sonunda uzaylılarla mücadeleye başlamanız ve diğer taraf gibi oynamanızdır!
RazeRaze
88%