Ben Oynarim » Simülasyon Oyunları
8.4 / 10 - 11830

Simülasyon Oyunları

Bu simülasyon oyunları derinlemesine oyun deneyimini seven herkes içindir. Bir şirket işletmek veya bir ada kurmak için gerçekten düşünmeniz ve stratejik kararlar almanız gerekir!

Uçak uçurmaktan inşa etmeye, şehir yönetmeye ve araba yarıştırmaya kadar her türlü simülasyon oyunlarımız bulunmaktadır. Simülasyonlu bir ortamda oynamak çok eğlenceli olabilir. Sitemizde Flash simülasyon oyunlarımızı ücretsiz oynayabilirsiniz. Doğru-üyelik ücreti ya da oyun ücreti ödemenize gerek yok.
Farms sims şu anda çok popüler. Sanal ekin ekmek ve seviye atlamayı seviyorsanız, Adanı Inğa Etoyunlarımıza bayılacaksınız. Kendinize ait bir ada yaratabilirsiniz. Hayal ettiğiniz gibi bunu yapmak eğlencelidir. Simülasyon oyunlarımız burada bitmez. Hatta daha da gerçekçi simülasyon oyunlarımız mevcut. Mesela veterinerliği, hastanede hayvanlarla çalışmayı veya insanlar için çalışan bir hemşire olmayı keşfedebilirsiniz! Bir oteli ya da temizleme şirketini yönetebileceğiniz iş simülasyonlarımız var. Her ne hayal ediyorsanız, simülasyonu deneyim edeceğiniz Flash oyunumuz mevcut.
10661066
89%