Ben Oynarim » Simülasyon Oyunları » İşletme Oyunları » Adanı Inğa Et
8.5 / 10 - 6431

Adanı Inğa Et

Adı herşeyi anlatıyor. Bu oyunlarda kendi adanızı inşa edin! İçlerinden seçim yapabileceğiniz pek çok seçenek ve çok çeşitli oyunlar var. Adanızda savaşa girebilir ya da tarlalar kurup kendi ürünlerinizi yetiştirmek için kullanabilirsiniz. Bu oyunlar saatler süren eğlenceyi garanti ediyor!

Simülasyon Oyunları sevdiyseniz, çevrimiçi ücretsiz olarak oynayabileceğiniz Build Your Island Flash oyunları koleksiyonumuza bayılacaksınız. İster basit ve eğlenceli ister karmaşık ve zorlu tercih edin, seveceğiniz bir simülasyon oyunumuz var. Bu kategorideki en popüler oyunlardan biri Island Tribe 2.
Bu hoşunuza gitmezse, Bunni veya Royal Envoy 2 oyunlarını deneyebilirsiniz. Bu oyunların her ikisi de bir krallığı kontrol etmenizi sağlar. Doğru kararları alırsanız, ilerlersiniz. Doğru kararlar almazsanız, başarısız olur ve krallığınızı kaybedersiniz. Her Build an Island oyunu savaş içermez. Birçok seçenek arasında, her seferinde farklı bir oyun oynayabilirsiniz. Adanızda ekin biçmekten, savaş gereçlerini üretmeye kadar Flash Island simülasyon oyunlarımız sizi saatelerce meşgul edecektir. Ve tamamladığınızda, en baştan yeniden başlayabilir ve daha iyisini yapabilirsiniz. Eğlenceli mi geldi? Bu sayfadaki ücretsiz oyunlarımızdan birini seçin ve oynamaya başlayın.