Ben Oynarim » TV & Filmler » Görüntü Resmi Oyunları
8.5 / 10 - 10082

Görüntü Resmi Oyunları

İçinizdeki Hava Bükücüyü keşfedin. Aang ve arkadaşlarına katılın ve yolunuza çıkan düşmanları alt edin. Hava bükebilmek muhteşem bir şey! Sonunda bütün elementleri kontrol etmeyi öğreneceksiniz!

Online Flash Avatar oyun serisinin popüler olmasının nedeni var -her biri eğlence yayar. Seride birden fazla oyun olduğu gerçeği, popülerliği hakkında çok şey söyler. Çizgi filmi de popülerdir, ama insanlar video oyunda karakterleri kontrol edebilmeyi sever görünüyorlar.

Avatar Arena. Son Hava Bükücü. Savaşmak için arenaya girmelisiniz. Tasalanmayın, yükselme, daha iyi zırh ve silahla donanım şansınız var. İyiyseniz, son turu geçebilirsiniz. İlerledikçe göreceğiniz sürprizleri bozacak değiliz. Çizgi serisinin sevmeseniz de, bu oyunları maceralı ve eğlenceli bulabilirsiniz. Bu kategorinin öbür iki popüler oyunu Avatar Fortress Fight 2 ve Avatar Fortress Fight. İkisi de biraz zaman harcamanın ve çizgi filmlerin zengin, detaylı dünyasının tadına varmanın harika yoludur. Flash Avatar oyunların en iyi yanı ücretsiz olmalarıdır, her birini yenene ve adınızı skorborda yazdırana dek ilerlersiniz.