Ben Oynarim » Çocuk Oyunları » Emperor Kuzco
8 / 10 - 18921

Emperor Kuzco

Hepimiz Kuzco'yu seviyoruz değil mi? Çizgi filmi daha önce görmediyseniz bile, bu oyunlar sizi uzun süre koltuğunuza bağlayacak. İnka İmparatorluğu'nda, geçmişe doğru bir yolculuk yapmaya hazır olun. Lanetlenmiş İmparatoru büyünün etkisinden kurtarın!

Flash İmparator Kuzco oyunları koleksiyonumuz sizi saatlerce eğlendirecek. Ve orijinal oyunları tamamladığınızda, bununla benzer ancak size bazı yeni zorluklar sunan bazı oyunları oynamanızı öneriyoruz. Bu serideki ilk iki oyun The Emperors Mad Dash ve The Emperors Runaway Cart oyunlarıdır. İnkalar'dan ilham alınmış bir çizgi filme dayalı bu oyunları seveceğinizi düşünüyoruz.

Her oyunun oyun planı biraz farklıdır, bu nedenle en sevdiğinizi bulmak için her birini bir kez denemenizi öneririz. Bu kategorideki tüm Flash oyunlarımız eğlenceli, oynaması kolay olduklarından ve tüm İmparator Kuzco hayranları için maceralar sunduklarından seçilmiştir. Çizgi filmi izlemediyseniz bile, oyunları seveceğinize inanıyoruz. İmparator Kuzco Flash oyunları zihninizi biraz zorlarken, vakit geçirmek için harika bir yoldur. En iyi yönü bu video oyunları ise çevrimiçi ücretsiz olarak oynayabilecek olmanız. Pacha, Yzma ve Kronk çizgi romanın, bu oyunlarda karşılaşabileceğiniz, diğer karakterleri. En iyi puanı almak için gereken niteliklere sahipseniz, şimdi oynamanın tam sırası. Hemen başlamak için bu sayfadaki muhteşem oyunlardan birini seçin.