Ben Oynarim » Uçuğ Oyunları » Hava Savasi
8.8 / 10 - 297

Hava Savasi

Gökyüzünde yükseklere uçun ve hareket eden herşeyi vurun. Saldıran düşmandan kurtulmak için fıçı tono yapmaya cesaretiniz var mı? Farklı hava savaşları arasından seçim yapabilirsiniz. Yere bomba atabilir ya da sadece modası geçmiş köpek dalaşında yer alabilirsiniz! Fly save!

Uçmak eğlenceli. Simülasyon Oyunlarıhoş olsa da bazen fazlasını istersiniz - tıpkı havada it dalaşı gibi. Flash hava savaşları sevenler için çok seçeneğimiz var. Eski tayyarelerden ileri çağın savaş ve bombardıman uçaklarına kadar çeşitli uçakların kokpitine girebilirsiniz. Bomber at War ve Bomber at War iki popüler isimdir, ama gördüğünüz gibi geniş bir Flash hava savaşı oyunlarımız bulunmaktadır.
Eski uçakların bazıları hoş, ama heyecan istiyorsanız, bombardıman oyunlarından birini denemelisiniz. Seçtiğinize oyuna göre hedefi yok etmek için modern bomba ve misilleriniz olur. Çoğu oyun seviyelidir ve ilerledikçe bombardıman ve silahlarınızı geliştirmenizi sağlar. Sizi tekrar tekrar geri getirende budur zaten. Oyunların kimisinde skorborda isminizi yazıyorsanız, sizi kimin yendiğine bakmak için hazırlıklı olun. Flash hava savaş oyunlarımızı oynayan çok insan olduğundan rekabetsiz kalmayacaksınız. Hava savaş oyunlarımız ücretsizdir, dolayısıyla kuruş harcamadan istediğiniz kadar talim yapabilirsiniz.
20992099
74%