Ben Oynarim » Uçuğ Oyunları » Helikopter
8.4 / 10 - 629

Helikopter

Helikopter kullanmak eğlenceli olduğu kadar tehlikelidir de. Kendi hayatınızı ve etrafınızdakilerin hayatını tehlikeye atmak istemiyorsanız, lütfen bu online helikopter oyunlarına yoğunlaşın. Bunlar da bir o kadar eğlenceli ama çok daha güvenli. Helikopterinizi kontrol altında tutmak ve güvenli bir uçuş için pratik yapmaya devam edin.

Uçuş oyunları ve simülasyonlarına hayransanız, bir araya getirdiğimiz bu en iyi Flash helikopter oyunlarına bayılacağınızı düşünüyoruz. Çevrimiçi oynaması ücretsizdir böylece dilediğiniz kadar zaman ayırıp, beğendiğiniz bir tane bulana kadar farklı oyunları deneyebilirsiniz. İster savaş oyunu sevin, ister simülasyonlu uçuş oyunlarını, seveceğiniz bir oyunumuz var. Muhteşem oyunları bulmaya vakit harcıyoruz.
Emergency Helicopter oyununda, hastaları kurtarıp helikopteri güvenli bir şekilde indirmeniz gerekir. Kulağa kolay gelebilir ama ileri seviyelerde oyun giderek zorlaşır. Daha farklı bir şey için, Hanna In A Choppa veya Air Transporter oyunlarını deneyebilirsiniz. İkisi de boş vaktiniz olduğunda oynayabileceğiniz muhteşem çevrimiçi ücretsiz Flash Heli oyunlarıdır. İster stresinizi azaltmak için oynayın, ister video oyunlarının heyecan ve zorluklarından hoşlanıyor olun, Helikopter Flash oyunlar koleksiyonumuzun sizi her seferinde saatlerce, günlerce değil, meşgul tutacağını düşünüyoruz. Seçilebilecek bu kadar çok helikopter oyunu ve oyun kuralı türü ile kendinize uygun bir şeyler bulacağınıza eminiz. Helikoptere binmeye ve güneşin batışına doğru uçmaya hazır mısınız?