Ben Oynarim » Uçuğ Oyunları » Yer Güvenliði
8.5 / 10 - 6305

Yer Güvenliði

Uçağınızı güvenli bir biçimde yere indirecek beceriye sahip misiniz? Keskin gözleriniz, sağlam elleriniz ve çelik gibi sinirleriniz var mı? Ekibinden ve yolcularınızdan siz sorumlusunuz, o yüzden dikkatli, çok dikkatli olun!

En iyi Flash Güvenli İniş oyunlarından bazılarına sahibiz, bu oyunları ne zaman isterseniz, çevrimiçi olarak ücretsiz oynayabilirsiniz. Yeni bir oyuncu olun veya yıllardır oyun oynuyor olun, bu kategorideki oyunların farklı araçları güvenli bir şekilde yere indirmeniz konusunda sizi heyecanlandıracağını düşünüyoruz. Hedef basit gibi görünse de sırrı detaylarda saklı. Bu neden bu oyunlar bazıları için bağımlılık yaratıcı olabiliyor.
Çok sevdiğimiz Güvenli İniş Flash oyunlarından biri de TU-95. Bu, ustalaşması biraz zaman isteyen gerçekçi bir uçuş simülasyonu. Bir kez ustalaştınız mı, en kötü koşullarda bile nasıl mükemmel bir iniş yaptığınızı görmekten mutluluk duyacaksınız. Bu oyun hoşunuza gitmezse, güvenli iniş yapmanız gereken iki oyunumuz daha var: Puzzle Farter veya Cluster Lander. gerçek ve hayali helikopterlerden uçaklara kadar, çok farklı Güvenli İniş oyunumuz var. Yeni bir oyuncu olun ya da yıllardır oynuyor olun, bu oyunlardan bazılarını seveceğinizi düşünüyoruz. Kalkış kolaydır, maharet isteyen, iniştir.
HashHash
48%