Ben Oynarim » Uçuğ Oyunları » Topla ve Uç
8.3 / 10 - 753

Topla ve Uç

Bu oyunlardaki amaç, ister dragon ister helikopter ile oynayın, uçarken eşyaları toplamak. Tüm oyunları deneyin ve favori oyununuzu seçin. İyi şanslar!

Topla ve Uçur Flash oyun koleksiyonumuzla, etrafta uçarak ve nesneleri toplayarak puan kazanın. Bazı oyunlarda bir ejderha olabilir diğerlerinde ise bir helikopteri veya başka bir nesneyi uçurabilirsiniz. Her seçenekte oyun uçarken neler yakalayacağınız ile ilgilidir. Bazen görevinizi kolaylaştırmak için alabileceğiniz bonus öğeler vardır.
Bu kategorideki popüler oyunlardan biri Dinosoars. Oyunda, içeriye dalıp dinozor yumurtaları toplamanız gerekir. Aynı zamanda tüm yumurtaları toplamaya çalışırken gökyüzünden bir pterodaktil olarak süzülebilirsiniz. Ne kadar çok toplarsanız o kadar çok puan kazanırsınız. Düşmanlarınızdan saklanmanız veya onları etkisiz hale getirmeniz gerekir. Flash topla ve uç oyunları çok eğlencelidir. Bu kategorideki en iyi iki Flash oyun Rocket ve Save The World, her ikisi de birçok yönden heyecan doludur. İyiyseniz, en yüksek skoru yapabilirsiniz. Pratik ile, daha iyi hale gelirsiniz. Ve üzülmeyin, bu oyunlar ücretsizdir, para harcamadan dilediğiniz kadar oynayabilirsiniz.