Ben Oynarim » Oyun Oyunlar » Müzik
8.4 / 10 - 2626

Müzik

Bu havalı müzik oyunları ile kendi grubunuzu başlatın. Davul, gitar veya piano çalın ve kendi seslerinizi yaratın. Bu oyunlarla kendi odanızın güvenliğinden ayrılmadan bir rock yıldızı olabilirsiniz. Rock yapın!

Melodilerin ve muhteşem müziklerin hayranları için, Flash Müzik oyunlarımız mırıldanmanızı ve ritm tutmanızı sağlayacak. Bu kategoride her tür müzikal oyun sever için oldukça büyük bir çeşitliliğimiz var. Temel oyunlardan gelişmiş simülasyonlara kadar, eminiz herkes sevdiği bir şey bulur. En iyi yanı müzik oyunlarımızı çevrimiçi ücretsiz oynayabilmeniz.
Başlamak için, kendi Punk Rock grubunuzu kurduğunuz Punk O Matic oyununu oynayabilirsiniz. Eğlenceli görünüyor değil mi? basit bir oyunu deneyin, Çılgın Gitar Tutkunu 3 oyununda bir gitarı akort ederek en yüksek puanı elde etmeniz gerekir. Oynadıkça, gitarı daha iyi çalarsınız! Son olarak, Play The Piano iyi vakit geçirmenizi sağlayacak iyi bir müzikal simülasyon oyunudur. Tek bir yerde toplanmış olan bu kadar çok en iyi Müzikal Flash oyun ile, tüm oyunları denemeye vakit harcamanız ve en çok hoşunuza gideni seçmeniz gerekecek. Hepsi ücretsiz, vaktiniz varsa tümünü denemekten çekinmenizi gerektiren hiçbir şey yok. Müzik sever oyuncuların bu oyunlar eşliğinde şarkı söyleyip, ritm tutacağına eminiz.