Ben Oynarim » Eðlenceli Oyunlar » Yakalanma
8.7 / 10 - 17868

Yakalanma

İş arkadaşınızı patronunuz sizi görmeden öpmeye çalışın yoksa işinizi kaybedersiniz! Ya da o farketmeden yanınızda duran hoş bayana hızla göz atın! Bu oyunlarda gizli olmak ve yakalanmamaya çalışmak çok önemli!

Yakalanmak can sıkıcıdır. Bu oyunların amacı yakalanmamaktır. Bu kulağa geldiği kadar kolay değildir, yolunuzda birçok engel vardır. Oynamaya başladığınızda ve başlangıçtaki kolay seviyeleri atlattığınızda, oyunu bırakmayı istemeyeceksiniz. İnanın, gerçek zorluk çalışmak yerine bu oyunları oynarken patronunuza veya iş arkadaşınıza yakalanmamaktır!
Nereden başlayacağınızı bilemiyorsanız, Sneaky Sneaky veya Misbehave oyunlarını denemenizi öneririz. İkisi de çevrimiçi ücretisz oynayabileceğiniz en iyi Yakalanmama Flash oyunlarındandır. Ve eğer bu ikisi ilginizi çekmezse, Kill Time In Your Office oyununu deneyebilirsiniz. Bu oyun, oynarken ofiste olmanız durumunda daha keyiflidir. Yakalanmayın yeter! Bu tür çevrimiçi Flash oyunlar eğlencelidir ve stresinizi azaltmaya ve rahatlamanıza yardımcı olur. Modern dünyada, zihninizi boşaltmak için biraz mola vermenin büyük faydası olabilir ve bu Yakalanmama oyunları eğlenirken stres düzeyinizi indirmek için muhteşem birer araçtır.
FartFart
77%