Ben Oynarim » Oyun Oyunlar » Dans
8.4 / 10 - 5067

Dans

Dans edebildiğinizi mi düşünüyorsunuz? Michael Jackson veya Shakira gibi dans edebilmek için gereken herşeye sahip misiniz? Bu oyunlarla hareketlere çalışabilir ve belki yenilerini öğrenebilirsiniz. Burada becerilerinizle hava atın ve gelecek en iyi dansçı siz olun!

Dans etmeyi seviyor musunuz? Seviyorsanız, ücretsiz Flash dans oyunlarımız sizi havaya sokacak. Ne tür oyunlar oynamayı severseniz sevin, ritm duyduğunda parmaklarıyla eşlik etmekten vazgeçemeyen bir müzik hayranıysanız, koltuğunuzda oturup bu oyunları oynamaya bayılacaksınız. Basitten, karmaşığa, herkes için bir oyunumuz var.
Jungle Jiggy çevrimiçi oynayabileceğiniz popüler dans oyunlarımızdan biri. Ok tuşlarını kullanarak, ekranda görüntülendiklerinde tuşlara basmaya çalışıyorsunuz. Ne kadar doğru basarsanız, o kadar çok puan alıyorsunuz. "Mükemmel" birleşimi bulmak skorunuzu artıracak ve adınızı liderler panosuna taşıyacak. En iyi Flash dans oyunları listemizin diğer iki oyunu High School Cheerleader ve Hip Hop Don't Stop. Ne tür dans severseniz sevin, oyunlarımız parmaklarınızla ritim tutmanızı ve müzik eşliğinde oynamanızı sağlayacak (klavye üzerindeki ok tuşlarını kullanarak bile olsa). Dansla kendinizden geçmeyi ve sabaha kadar dans etmeyi istiyorsanız, bu sayfadan bir oyun seçerek oynamaya başlayın.