Ben Oynarim » Eðlenceli Oyunlar » Stres Yönetimi
8.6 / 10 - 10345

Stres Yönetimi

İşinizden dolayı stres altında mısınız ve bir fincan çay artık işinizi görmüyor mu? Öfke Yönetimi oyunlarını deneyin. Şu sinir bozucu iş arkadaşınıza veya sınıf arkadaşınıza kızgın mısınız? Bu, kurtlarınızı dökmenin harika bir yolu ve bunun yüzünden 20 yıldan başlayan hapis cezası da almazsınız!!

Ah! stresli misiniz? İşte ya da evde Öfke Yönetimi Flash oyunumuzla biraz zaman harcamak stres seviyenizi azaltabilir. Şanslıysanız, gülümseyebilir ve sizi strese sokan duruma bile kahkaha atabilirsiniz.
Flash Öfke Yönetimi oyununun en iyi yanı ücretsiz olmasıdır. Stresten rahatlamak için para harcamanıza gerek yok. Yüzleşelim- pek çok nedenden ötürü modern dünya çok stresli olabilir. Stresinizin kaynağı her neyse, Flash oyunlarımız öfkenizi yönetmenize yardım edebilir ve işinizle normal hayatınıza dönebilirsiniz. İş ve sınıf arkadaşlarından, eşlere, kardeş ve düşmanlara kadar dünya sizi strese sokacak insanlarla doludur. En iyi ücretsiz Öfke Yönetimi oyunlarını bir araya getirdik. Aceleniz varsa Computer Killer, Flakboy 2ve Monkey Go Happy bile deneyebilirsiniz. Gevşemek için birebirdirler. Öfkenizi yönetmenize yardımcı video oyunları sizin için iyidir!