Ben Oynarim » Satranç ve Kart » Çin Daması
8.1 / 10 - 916

Çin Daması

Bu oyunun normal dama oyununa göre farklılıklarını hızlı bir şekilde öğreneceksiniz. Damanın kurallarını tam olarak bilmeseniz bile, damanın bu versiyonunu kolaylıkla oynayabilirsiniz. Bilgisayara veya çevrimiçi kanallar üzerinden bir diğer oyuncuya karşı oynayın.

CapsCaps
77%
Flash Çin Daması oyunları çevrimiçi ücretsiz oynanabilir ve hiçbir zorluk yaşamadan bu masa oyununun heyecanını yaşamanızı sağlar. İster bilgisayara ister diğer oyunvulsra karşı oynayın, sunduğumuz oyunları seveceğinizi düşünüyoruz. Stone Checkers koleksiyonumuzdaki birçok Çin daması video oyunundan birisidir.

Sunduğumuz diğer iki popüler Çin Daması oyunu Chinese Checkers ve Blobs. İki oyun da klasik strateji oyununun benzersiz ve ilgi çekici özelliklerine sahiptir. Bu oyunları oynarken taşlarınızı kaybetme korkunuz olmayacak! Aynı zamanda oyun bittiğinde ortalığı toplamakla uğraşmayacaksınız. Yapmanız gereken tek şey bir düğmeye basmak, böylece baştan oynayabilirsiniz. Bu insanların çevrimiçi Flash oyunları sevmesinin nedenlerinden biri. Çin Daması'nı seviyor ancak, yine Asya havası taşıyan, başka bir şey arıyorsanız biraz çeşni katmak için Mahjong oyunlarımıza göz atın. Çin Daması oynamak eğlencelidir, elimizdeki farklı çeşitlerine rağmen, daha başka bir şey istersiniz.