Ben Oynarim » Satranç ve Kart » Mastermind
7.6 / 10 - 548

Mastermind

Bu Mastermind Oyunlarındaki kodu kırabilir misiniz? Bu klasik oyunlarla mantıksal düşüncenizi test edin. Tek yapmanız gereken rakibinizin renk şemasını doğru tahmin etmek, kulağa kolay geliyor ama oyunu kazanmak için tüm beyingücünüze ihtiyacınız olacak!

Kodu kırabilir misin? Mastermind Flash oyunlarımızı internette oynarken beyninizi de test edebilirsiniz. İlk başlardaki bazı yapbozlar kolay olsa da, oyunlarda ilerledikçe, daha da zorlaşacaklar. Yalnızca en iyi oyuncular sona kadar ilerleyebilir. Klasik modelin yanı sıra oyunun temalı modellerini de ilerledikçe görebilirsiniz.

Örneğin, MasterMind (Harry Potter) oyunu, aynı addaki popüler kitaplara ve filmlere uygun hazırlanmışken Beauty & The Beast popüler bir çizgi film baz alınarak oluşturuldu. daha zorlayıcı bir şey için, Mooble oyununu oynamayı deneyebilirsiniz. Dikkatli olun, çünkü bu oyun bağımlılık yaratabilir. En yüksek puanı elde etmeye çalışırken çok vakit harcadığınızı fark edeceksiniz. Uyarmadı demeyin. Flash Mastermind oyunlarının popüler olmasının nedeni, tekrar tekrar oynamanın çok eğlenceli olmasıdır. Oynadıkça, kendinizi geliştirmeye devam edebilirsiniz. Klasik bilgisayar oyunu hayranları için, çevrimiçi bedava oyun oynayabilmek harika. Bu beyin çalıştırıcı oyunlar sizi düşünmeye sevkedecek.