Ben Oynarim » Satranç ve Kart » Masa Oyunlari
9 / 10 - 5633

Masa Oyunlari

Mükemmel bir Cumartesi gecesi; sevdiklerinizle bütün gece Risk oynamak. Tüm aile için eğlence! Sürekli hile yapan erkek kardeşinizden bıktınız mı yoksa babanız kaybetmeyi hazmedemiyor mu? Tüm favori masa oyunlarınızı burada online olarak oynayın!

Klasik masa oyunlarını seviyor musunuz? Bizde çok var-dama, satranç ve hatta Deal Or No Dealgibisi. Her pahasına düşmanı yenmeyi deneyen bir general olmanızı sağlayan strateji masa oyunlarımızda var. İyi yanı sonunda temizlik yoktur! Yapmanız gereken düğmeye basmak ve sıfırdan başlamak.
Hatta çok-oyunculu masa oyunlarımız var. Bilgisayara karşı oynamak istiyorsanız, oynayabilirsiniz. Koleksiyonumuzdaki en popüler oyunlardan biri ordunuzu, savaş haritanızı ve hatta oyuncu sayısını seçmenizi sağlayan World Wars 2. Ondan sonra, savaşa! Bu basit savaş oyunu alışkanlık yapar. Diğer iki popüler Flash Masa Oyunları World Wars ve Dice Mogul. İkisi de eğlenceli saatler sunar-yaşınız kaç olursa olsun. Bakınırsanız, her tarz oyuncu için farklı oyunları bulacaksınız. Oyunların bazılarında, yeterince iyiyseniz adınızı yüksek puan alanlar listesine yazdırabilirsiniz.
DiamDiam
76%