Ben Oynarim » TV & Filmler » A Stitch In Time
8.1 / 10 - 927

A Stitch In Time

Kim Possible'ın yaptığı gibi suçla mücadele etmeyi ister misiniz? Bu şu anda, hemen burada mümkün. Kim ve arkadaşlarıyla birlik olun ve kötülüğü ortadan kaldırın.

Kim Possible severler için, popüler çocuk çizgi filmlerinden esinlenen ücretsiz Flash oyunlar bulmanın imkansız olmadığını bilin. Tasalanmayın. Kim Possible seven bir yetişkinseniz, sevilen bu showdan esinlenen video oyun koleksiyonumuzun tadını çıkarmaktan sizi alıkoymayacağız.

Yeni yetme suç savaşçısı olmak kolay iş değildir. Kim Possible'dan esinlenen bu Flash oyunların bazılarını oynarken bunu hızla kavrayacaksınız. Ron Stoppable seveniyseniz, tasalanmayın - bu oyunlardan bazılarında onu oynayabileceksiniz. Monkey Fist, Duff Killigan, Senior Senior, Sr. ve Professor Dementor benzeri nice zalim bulacaksınız. Eğer aceleniz varsa ve hemen oyuna başlamak istiyorsanız, A Stitch In Time 5 ve A Stitch In Time 3bu koleksiyonun iki favorisidir.İkisi de Stitch in Time serisidir ve Kim Possible sevenler büyülenecektir. Sırayla serideki tüm oyunları oynayın. Bitirdiğinizde Kim Possible severler için diğer oyunlarımıza göz gezdirin.