Ben Oynarim » Çocuk Oyunları » Looney Tunes
8.1 / 10 - 2792

Looney Tunes

Hey... ne var ne yok köpek? Gelmiş geçmiş en ünlü çizgi film karakterlerinden biri olan Bugs Bunny'nin klasik dizelerini hatırlamayan var mı? Şimdi onunla veya arkadaşlarıyla eğlenceli Looney Tunes oyunlarında beraber oynayabilirsiniz!

Looney Tunes Flash oyunları söz konusu olduğunda, en iyi oyunları burada bulabilirsiniz. Bu kategoride, bildiğiniz ve sevdiğiniz çizgi film karakterlerini esas alan çok sayıda oyun bulacaksınz ancak sevdiğiniz oyunlara benzeyenleri de bulabilirsiniz. İyi haber, bunları ücretsiz çevrimiçi oynayabilirsiniz bu nedenle bir kaç video oyunu oynamak için para ödemek zorunda kalmazsınız.
Bu kategoride çok sayıda harika video oyunu var, nereden başlayacağınızı bilemeyebilirsiniz. Bu durumda Taz Rugby ile başlamanızı öneririz. Bu harika Flash oyunu Rugby oynayan Taz ile ilgili. Biraz acayip mi geldi? Oyunu oynamaya başlayana kadar bekleyin, Oyunun sonuna sorunsuz bir şekilde geldiğimnizde, en yüksek puanı elde edebilirsiniz. Tweety Let's Decorate ve Tweety's Ocean Cleaning oyunları çevrimiçi ücretsiz oynayabileceğiniz diğer iki Looney Tunes Flash oyunudur. Biraz zaman ayırabilirseniz ve sevdiğiniz bir çizgi karakter varsa, bu kategoride mutlaka size göre bir şeyler vardır. Sizin için en iyi oyunları aradık bulduk, artık zamanınızı iyi oyun aramaya değil oynamaya ayırabilirsiniz.