Ben Oynarim » Klasik Oyunlar » Bombacı
8.9 / 10 - 6435

Bombacı

Orjinal Bombacı 1983 yılında yayınlandı. O zamandan beri bu klasik oyunun pekçok uyarlaması yapıldı. Burada Bombacı oyunlarının harika bir koleksiyonunu bulabilirsiniz.Herbiri farklı tarzda ve oynanabilirlikte, bu yüzden hepsini denediğinizden emin olun!

Bomberman hatırlıyor musunuz? hayır mı, eğlencenin içindesiniz. Flash Bomberman tipi oyunlarımız çok eğlencelidir, yenmeniz için çeşitli zor seviye ve canavarlar sunar. İlk seviyeler alışmanız için kolaydır, ilerledikçe zorlaşacaklarına emin olabilirsiniz.
Bomb It 4 en favori Bomberman oyunlarımızdan biridir. Zafer kazanmanız için üç farklı oyun tipi arasından seçebilirsiniz-tüm düşmanları öldürmek, tüm paraları toplamak ve diğerleri gibi. Beceriniz nasıl olursa olsun, bu oyunu ustalaşmanızda eğlenceli zorluklar sunar bulacaksınız. Bomberman Flash oyunu eğlenceli gelmediyse, benzer olup kendi stil ve kuralları olan Playing With Fire 2 ve Bomberman Pyromasters deneyebilirsiniz. En iyisini bulunca, farklı seviyelere çıkmak için bir ya da iki saatten fazla zaman harcayacağınıza emin olabilirsiniz. En iyi ücretsiz video oyunları için kapımız açık.