Ben Oynarim » Klasik Oyunlar » Mayın Çöpçücüsü
8.3 / 10 - 462

Mayın Çöpçücüsü

Herkes hayatında bir kez de olsa mayın süpürme oynamıştır. Hiçbirşey yapmadan bilgisayarınızın karşısına geçin ve ufak bir Mayın Süpürme oyunu oynayın. Oyunu bilmeyenler için: Mayın Süpürme!de amaç mayın tarlasını mayın patlatmadan temizlemek. İyi eğlenceler!

En iyi Flash Mayın Tarlası oyunlarını mı arıyorsunuz? Doğru yerdesiniz. orijinal klasiği esas alan eğlenceli ve zorlu oyunları bulmak için bu kategoriye bir göz atın. En iyi kısmı da bu oyunları çevrimiçi ücretsiz oynayabilmeniz. Bir göz atarsanız, mutlaka ilgi çekici birşeyler bulabilirsiniz. Bir oyuna başlar ve beğenmezseniz, her zaman geri gelebilir ve bir başkasını seçebilirsiniz

Nereden başlayacağınızdan emin değilseniz, Armor Picross 2 oyununu deneyebilirsiniz. Oyunu oynaması oldukça kolay. Yalnızca renkli kareleri açmanız ve siyah karelerden kaçınmanız gerekir. Hangisini açmanın güvenli olduğunu ve hangisinin ne olursa olsun açılmaması gerektiğini gösteren ipuçlarına sahip olursunuz. Biraz daha farklı bir şey için Mine Sweeper veya Bad Apples oyunlarını öneriyoruz. Her bir hareketten önce yavaş ve dikkatli değerlendirme yapmanız gereken bu oyunlar hızlı ilerlemez ancak düşünmeyi ve nedensel hareket etmeyi teşvik eder. mayın Tarlası Flash oyunlarımızdan herhangi birini istediğiniz zaman ücretsiz çevrimiçi oynayabilirsiniz. Hayal kırıklığına uğramayacaksınız.