Ben Oynarim » Aksiyon Oyunları » Asteroid
8.6 / 10 - 2831

Asteroid

Bu Asteroid oyunlarının tamamı 1979'da Atari tarafından yapılmış klasik Asteroidlere dayanıyor. Bu oyunlarda amaç yeterince basit; size doğru gelen asteroidleri yok etmek. Amaç basit olabilir ama bu oyunlar değil. Tüm zamanların klasiğinin modern online versiyonunun tadını çıkartın!

Yaşınızı söylemenize gerek yok, ama Atarinin klasik 1979 Asteroid jetonlu video oyununu hatırlıyorsanız, en iyi Flash Asteroid oyunlarımız olduğunu bilmekten mutlu olacaksınız. Ve oynamak için bilgisayara- en iyi yanı budur - jeton atmanıza gerek yok. Basittir, ama zirveye çabalamak çok eğlenceli olduğundan günümüze kadar gelmiştir.
Asteroid Oyunların skorborduna gelmişseniz, gayet iyi oynuyorsunuz. Bu oyunlar, her yaş için popülerdir. Aldatıcı şekilde basittir. Oyun kolay ama aynı zamanda zordur. Bir çok yöne hareket edebilirsiniz ama asteroid küçük parçalara ayrıldığında ekrandaki her şeye yetişmek zor olabilir. Online oynaması ücretsiz olduğundan Flash asteroid oyunlarımızla pratik yapabilirsiniz. İster bir tur oynayın, isterse asteroidleri ve uzay gemilerini saatlerce uçurun, hoş olan maliyeti olmamasıdır. Bubble Tanks 2, Hover Phoenix ve End Spacegibi popüler versiyonları elimizde bulunur.