Ben Oynarim » Klasik Oyunlar » Lemmings
8.1 / 10 - 2090

Lemmings

Lemmings, her levelda Lemmingleri çıkışa yönlendirmeniz gereken eğlenceli bir yapboz oyunudur. Her bir Lemming'e özel yetenekler atayarak hayatlarını kurtarabilirsiniz. Levellar giderek zorlaşıyor, o yüzden hazır olduğunuzdan emin olun. Bu zavallı yaratıklara yol göstermede iyi şanslar!

Flash Lemmings oyunlarından seçtiklerimiz, sizi çevrimiçi ücretsiz klasik oyun oynama imkanları konusunda heyecanlandıracak. Bu tür video oyunlarının ana fikri basittir. Seviyeyi geçebilmek için takipçilerinin tümünü bir araya getirerek en yüksek puanı almaya çalışmanız gerekir. İlk seviyeler kolay olsa da, ilerledikçe oyunlar daha da hızlanır. Her zaman başka karşınıza başka bir zorluk çıkavilir.
Wooglings strateji oyununda, orman canlılarını ekranda güvenli bir yere taşımanız gerekir. İlk seviyeleri geçmek nispeten kolay da olsa, devam ettikçe daha da zorlaşır. Bu oyunu çok fazla kişi tamamlayamaz, o nedenle bitirebilirseniz kendinizi bir profesyonel sayabilirsiniz. Diğer iki Lemmings Flash oyunu ise Snail Bob ve All We Need Is Brain.Hangisini seçerseniz seçin, tüm yapmanız gereken ücretsiz olarak çevrimiçi oynayabileceğiniz en eğlenceli Lemmings oyunlarından sizler için seçtiklerimize bir göz atmaktır. Bu oyunları daha önceden oynasanız da, ilke kez deneyecek olsanız da, bir seviye daha geçmemek için kendinizle mücadele edeceğinizden eminiz.