Ben Oynarim » Kız Oyunları » Make Over Oyunları » Ünlülere Makyaj Yap
8.9 / 10 - 1979

Ünlülere Makyaj Yap

Ünlülerin nasıl göründüğü önemlidir. Justin Bieber'ın burnunda kocaman bir sivilce olsa bu kadar popüler olmazdı, peki ya Lady Gaga'nın sahnede makyajsız performans sergilediğini hayal edebiliyor musun? Şimdi, başarılarını sağlama almak için en sevdiğin ünlülerin olabildiğince iyi görünmesini sağlamak senin işin!

Ünlülerin hayatını yaşamayı hayal ediyorsanız, ünlülere makyaj yapma Flash oyun koleksiyonumuza bayılacaksınız. Oyunlar çok kolaydır ama bu ünlülerden birinin hayranıysanız çok eğlenirsiniz. Ve merak etmeyin, favorinizi seçebilmeniz için hem erkek hem bayan ünlülerimiz var. Oyunlardan bazılarında ünlü çiftlere makyaj yapıyorsunuz!
En popüler oyunlardan biri Lady Gaga Makeover Game. Müziğinin hayranıysanız ama tarzını beğenmiyorsanız, saçını, makyajını ve daha fazlasını değiştirebileceğinizi bilmek sizi mutlu edecektir. Yıldızlara yakın bir stilist olmayı hayal ediyorsanız, bu oyun size göre. Beğenilen diğer oyunlarımız Taylor Swift ve Selena. Bazı oyunlarda birden fazla ünlü var. Tanınmış bir kişinin stilisti olmayı istiyorsanız, işte şansınız. Flash Ünlülere Makyaj Yapma oyunlarımız yıldızların nasıl görüneceğine karar vermenizi ve kontrol etmenizi sağlar. Bu oyunların çoğunu oynamak çok kolaydır ve skor için puan toplamasanız bile, eğlenirsiniz.