Ben Oynarim » Kız Oyunları » Romantik Oyunlar » Opucuk
8.5 / 10 - 19892

Opucuk

Gizli aşkınızı öpmenin nasıl bir şey olduğunu görmek ister misiniz? Bu sevimli erkeklerin ve kızların yakalanmadan öpüşmelerine yardım edin. Romantizm ile stratejiyi birleştirerek havaya aşk kokusu yayın.

Flash Öpüşme Oyunlarımızı çevrim içi oynayabilir ve eğlenceli zaman geçirerek mükemmel öpücüğü nasıl vereceğiniz üzerine çalışabilirsiniz. Öpüşme sanatı bu oyunlarda oldukça iyi işlemiyor. Bazı oyunlar gerçekten biraz yetenek gerektirse de, bunun o pek sevmediğiniz video oyunlarıyla aynı olduğunu düşünmeyin. Romantik öpücüklerden, öpme yarışmalarına kadar, herkese uygun bir şeyler var.
Nereden başlayacağınızı bilmiyorsanız, bir ofiste geçen Secret Office Kiss ile başlayabilirsiniz. Patron size bakmadığı sırada bir öpücük çalmaya çalışmanız gerekiyor. Bu göründüğü kadar kolay değil! Kaybedecek vaktiniz yok, bu harika küçük bir oyun. Farklı bir şey denemek için, çevrimiçi oynayabileceğiniz en iyi Öpüşme oyunlarından olan Naughty Classroom veya Kiss Me Quickly oyunlarını deneyin. Şiddet içermeyen bir oyun isteyen herkes için şiddetten olabildiğince uzak bir oyun! Ciddi olmak gerekirse,çevrimiçi öpüşme oyunlarımız ücretsizdir ve sıkıcı bir gün geçirmektense, biraz romantizm için eğlenceli bir yol sunar.