Ben Oynarim » Çocuk Oyunları » Yarımsever
8.3 / 10 - 7281

Yarımsever

Her zaman oyunbaz bir köpeğe veya sevimli bir kediye sahip olmak istediniz ve anneniz izin vermedi mi? Burada sanal bir evcil hayvana sahip olabilirsiniz. Onlara kurabiyelerle sürprizler yapın ve yeni havalı marifetler öğretin. Sanal köpeğinizi yürüyüşe çıkarttığınız sürece anneniz aldırış etmeyecektir.

Evcil hayvanlar veya bebekler ile ilgilenmek eğitici ve eğlenceli olabilir! sanal evcil hayvan besleme temelli Flash Oyunlarımız ile şirin bir yavru köpeğe, sevimli bir kediciğe bakabilir hatta bebeklerle dolu bir çocuk yuvasında yardımcı olabilirsiniz. Sanal evcil hayvan oyunları için, onlar ile ilgilenmeniz ve ödüllendirmeniz ve yaşamaları için onlara bakmanız gereklidir. Birçok oyun seçeneği sanal hayvanınıza oyunlar öğretmenizi sağlar!
Bu Flash Bakım Oyunlarından bazıları çok dikkat ister ama bazı insanlar için harikadırlar. Sayfamızı incelerseniz, bu kategoride birçok farklı tip oyun olduğunu görürsünüz, gerçekten herkese hitap eden birşey var. Nasıl bir oyuncu olursanız olun, farklı birşey istediğiniz bir zaman gelir. Sanal bir hayvan ihtiyacınız olan şey olabilir, ve siz bunun farkında olmayabilirsiniz bile. Favori Flash Bakım oyunlarımız Grow Nano 3 ve Mommy Challenge oyunlarıdır. Bunlardan birini oynadığınızda, oyunda ne kadar çok zaman geçirirseniz evcil hayvanınızın daha iyi karşılık verdiğini görürsünüz. Sanal bir köpeği gezdirmek ve yemeğini yemesini sağlamak kulağa eğlenceli gelmeyebilir ama oyuna başladığınızda ve evcil hayvanınıza bakmaya başladığınızda, bunun sanal olduğunu hissetmezsiniz bile.
SeedSeed
72%