Ben Oynarim » Kız Oyunları » Make Over Oyunları » Ünlüleri Giydir
9.2 / 10 - 301

Ünlüleri Giydir

Bazen ünlüler ne giyeceklerini bilemezler. Neyse ki karar vermelerine yardımcı olmak için yanlarında siz varsınız. Bay ve bayan ünlüler tavsiyelerinizi bekliyor!

Ünli bir kişi olmanın nasıl olacağını merak ettiniz mi? Şimdi ünlülerin gardrobundan sorumlu kişi olmanın nasıl bir his olduğunu öğrenebilirsiniz! Richard Hammond'dan Jeremy Clarkson'a ve Mr. Bean'e kadar birçok ünlü erkek temsil edilmiştir. Bu adamların daha iyi giyinmesine yardımcı olmayı istiyorsanız, bir yıldızın giyim görevlisi olabileceğiniz ve onları giydirebileceğiniz Flash oyunlar koleksiyonumuza bir göz atın.
Victoria Beckham, Rihanna Dress, Selena Gomez ve daha bir sürü kadın yıldızımız da var. Bu ünlülere en uygun elbiseyi seçtiğinizi hayal edin. Genç çocuklar bu oyunlardan daha fazla keyif alır ama yaşı büyük olanlar bile bir ünlünün giyinmesine yardımcı olmaya kendini kaptırabilir. Favori ünlü Giydirme Flash oyunlarımızdan biri Richard Hammond Dress Up oyunudur. Bu oyunda Richard Hammond'a en uygun kıyafet ve aksesuarları seçmesine yardım edin. Giyindikten sonra nereye gideceğine de karar vermesine yardım edin. Ünlüleri beğenen, Hollywood veya modayı takip edenler için, bu oyunlar en iyi tercihtir. Ve bunların tümünü ücretsiz oynayabilirsiniz.