Ben Oynarim » Alan Oyunları » Aitchu
7.7 / 10 - 209

Aitchu

Kılıçlar ve ninjalar ilginizi çekiyor mu? O halde doğru yerdesiniz. Bu keyifli oyun muhteşem bir ninjanın bedenine bürünmenizi sağlıyor.

Aitchu aksiyon oyununu seviyorsanız, doğru yerdesin, dostum. Sadece üç popüler Aitchu Flash oyunları bizde bulunmaz, ama hayranıysanız benzer video oyunlarımızda bulunur. İster Aitchu 1, ister Aitchu 2, isterse Aitchu 3 oynamak isteyin, hepsi ve daha fazlası bizde var.

Serilerde maceracı bir ninjayı oynarsınız. Sırrı, oyundaki farklı düşmanlara karşı hayatta kalmaktır. Hareket ve dövüş dahil karakterin kontrolü klavyededir. Basit, ama çok eğlencelidir. Son seviyelere geçmek için zaman harcamaya hazırlıklı olun. Biraz aldatmacalıdır. Üç Aiutchu oyunu geçtikten sonra oynayabileceğiniz benzer oyunlar için geri gelin. Elimizde çok miktarda var ve hatta Aitchu'dan daha fazla seveceğiniz bir oyuna da rast gelebilirsiniz. Bunun gibi eski yanal-kaydırma oyunlar hala eğlenceli olabilir ve bu gün bir tanesini denemeye sizi davet ediyoruz. Ninjanın yolu macerayla doludur. Beceriye sahip misiniz?