Ben Oynarim » Alan Oyunları » Armadillo Savağçısı
8.2 / 10 - 1010

Armadillo Savağçısı

Orta çağ dönemi ilginizi çekiyorsa, burada aradığınızı bulabilirsiniz. Şövalye Armadillo'ya maceralarını tamamlamada yardımcı olun. Büyük kılıcının devasa darbeleriyle bu cesur memeli yoluna çıkan her düşmanı alt eder.

Armadillo Şövalyesi nedir? İyi soru! Bilmiyorsanız, öğrenmenizin tek yolu oynamaktır. Evet, en yüksek puanı almak için Armadillo Şövalyesi Flash oyununu birden fazla oynayabilirsiniz. Seride birden fazla oyunun olduğu gerçeği, pek çok insanın sevimli ve vahşi karakteri ne kadar sevdiğinin kanıtıdır.

Armadillo Şövolyesinin maceralarını gerçekleştirmesine yardım edebilir misiniz? Armadillo 3, Armadillo 1 ve Armadillo 2yanıtlayacağınız soru budur. Hepsini öneriyoruz, ama pek çokları gibi hikayeyi takip ve deneyim etmeyi istiyorsanız ilkiyle başlayın. Armadaillo Şövalyesinin tadını çıkarırken üçüncüsünden başlayıp geriye doğru da gidebilirsiniz. Seriyi sevdiyseniz, En Tepeye ZıplaFlash oyunlarımıza da bakabilirsiniz. Beğendiğiniz bir başkasını bulabilirsiniz. Hiç bir şey Armadillo Şövalyesiyle rekabet edemese de, farklı karakterleri oynamak ve biraz karıştırmak, video oyunların esasıdır.