Ben Oynarim » Alan Oyunları » Sakın ve Yürüt
8.1 / 10 - 766

Sakın ve Yürüt

Bu oyunlardaki amaç basit. Level'lar arasında ilerle ve bitiş ile arandaki herşeyi yoksay. Kulağa basit gelebilir ama görünüş aldatıcı olabilir!

Tüm engelleri aşarak bitiş çizgisine varabilir misiniz? Seviyeden seviyeye geçerken bu Kaç ve Koş Flash oyunları becerilerinizi test eder. Ekran görüntüleri basit görünse de oyunu oynamalısınız. Seviyeler zorlaşır. Seviyeler en iyi oyuncu için bile zorlaşabilir. Uyarıldınız!
Online Flash Kaç ve Koş oyunlarından birinde skorborda ulaşacağınızı düşünüyorsanız, oynamanız için harika başlıklarımız var. Favoriler olduğundan, Prehistoric 2 ve The Last Dinosaurbaşlıklarını öneriyoruz. Diğer oyun sitelerinden Kaç-malı, tüm ücretsiz Flash oyunlarımız için bize Koş-malısınız. Herkes koşmayı ve kaçmayı sevmez. Bu durumda Koğ ve ateğ et ve hatta Zıpla ve Yürüt kategorilerimizin oyunlarına bakın. Temel Kaç ve Koş oyunlarından biraz farklıdırlar, ama oyun tecrübesine çeşitlilik katarlar. Bakının ve sizin için mükemmel olanı bulana dek oyunları deneyin. Sonsuza dek Kaç ve Koş!
YokoYoko
81%