Ben Oynarim » Alan Oyunları » Eğğek Kong
7.6 / 10 - 2002

Eğğek Kong

Eşek Kong ilk olarak oyun sahnelerinde seksenlerin başında Nintendo'da göründü. Büyük bir başarıya dönüştü ve Eşek Kong hala en popüler Nintendo karakterlerinden biri. Bu oyunlarla eski zamanları yeniden yaşayabilir veya bu sevilen taklitle yeni orjinal oyunu oynayabilirsiniz!

Prensesi kurtarmaya hazır mısınız? Sunduğumuz Donkey Kong Flash oyunlarına göz atın. Aynı oyunun orijinal klasik versiyonuna sadık kalan oyunlardan değişik uyarlamalara, her oyuncu türü için bir oyunumuz var. Retro oyunlar her yaş için çok eğlencelidir. Ve bu Donkey Kong oyunları ile, dilediğiniz kadar variller üzerinden atlayarak ve merdivenleri tırmanarak prensesi kurtarabilirsiniz.

En önemli soru bu Donkey Kong video oyunlarının bazılarından final seviyeye gelip gelemeyeceğinizdir. Oynamaya başlamak için en uygun oyunlar Donkey Kong, Banana Barrage veya Donkey Kong 2 oyunudur. Bunlar orijinal Donkey Kong heyecanını yaşatırken zorlukları artırmak için eklemeler yapılmış muhteşem oyunlardır. Bazı Flash Donkey Kong oyunlarının sona doğru oldukça zorlaştığını unutmayın. Bazılarında tüm seviyeleri tamamlayamayacaksınız. Denemeyi istiyorsanız, olağanüstü bir koordinasyona sahip olmalı ve hayatta kalmak ve aynı zamanda puan toplamak için verileri çok çabuk işleyebilmelisiniz. Gerekene sahipseniz, hemen bugün oynayama başlayın.