Ben Oynarim » Alan Oyunları » Zıpla ve vur
8.4 / 10 - 7924

Zıpla ve vur

Hareket eden herşeyi vurarak zıplayarak ilerleyin. Bu oyunlarda istediğiniz herşey olabilirsiniz. Viking 2'de bir viking olarak ya da Süper Civciv Kardeşler'de sevimli bir ördek olarak oynayabilirsiniz!

Flash Zıpla ve Vur oyunlarını seviyorsanız, doğru yerdesiniz! Çevrimiçi ücretsiz olarak oynayabileceğiniz en iyi zıpla ve vur oyunlarını sunuyoruz. Bu oyunlar fazlasıyla bağımlılık yaratabildiğinden kendinizi uzun süre boyunca bu oyunları oynarken bulabilirsiniz. Kendinizi, adınızı en yüksek skor listesine adınızı yazdırıncaya kadar defalarca oynarken bulabilirsiniz.
WinkWink
81%
Black Beaks 2 oyununda, meyveleri toplayan bir tukan kuşusunuz. Bu tüm platform favorilerine bağlılık gösteren harika bir Zıpla ve Vur Flash oyunudur. En iyi skoru elde etmek biraz zordur ama kontrollere alıştıktan sonra sorun kalmayacaktır. Koca gagalı bir kuş olmayı istemiyorsanız, Papa Louie veya Deep Freeze oyunlarına bir göz atın. Zıpla ve Vur kategorimizdeki Flash oyunların tümü ücretsiz oynanır. Oyunlarda gömülü olan sırları keşfetmek için dilediğiniz kadar vakit harcayabilirsiniz. Muhteşem oyun içerikleri ve bazısında düzgün bir hikaye eşliğinde, kendinizi zıplayıp vurarak zafere yürürken bulabilirsiniz.