Ben Oynarim » Alan Oyunları » Fancy Pants
8.4 / 10 - 1481

Fancy Pants

En sevdiğiniz süper kahramanın giysilerinin sizi rahatsız ettiği oldu mu? Artık düşünmenize gerek yok! Bu oyunun galibi yalnızca düşmanlarını alt eden değil aynı zaman da göz de boyayan. Superman, Batman ve Spiderman'i unutun, asıl macera burada!

LintLint
77%
Platform oyunu hayranları için, Flash Fancy Pants oyunlarımız saatler süren macera ve heyecan sunuyor. Gizlen ve Kaç, Zıpla ve Kaç, Zıpla ve Vur ve En Yukarıya Zıpla tarzı oyunlar ve Flash Çöp Adam Oyunlarını bir araya getirmek, işte Fancy Pants oyununu tanımlayan budur. Buna rağmen oyuna tam olarak hakkını vermez.
Orijinal Fancy Pants oyununda, küçük çöp adamınızı çeşitli seviyelerden geçirmeniz gerekir. Oyunda ilerledikçe bu iş zorlaşır. Fancy Pants şampiyonuysanız, oyunun sonunu görme şansınız olacaktır. Oynamaya başladığınızda bu kadar zor gelmeyecek ve kontrollere ve çevrede hareket etmeye alışacaksınız. Orijinali bitirdiğinizde, maceraya devam etmek için Fancy Pants World 2 oyununa bir göz atın. Eğlence bunda hiç bitmiyor. Daha fazla Fancy Pants eğlencesi ve macerası için Street Jumper oyununu oynayın. En iyi zıplamaları nasıl yapacağınızı öğrenmek mümkün olan en yüksek skoru almanızı sağlayacak. Arkadaş çevrenizdeki en iyi siz olabilir misiniz?