Ben Oynarim » Araba Oyunları » Kayma
8 / 10 - 483

Kayma

Bu Driftler kokaklara göre değil. Çok keskin virajlar ve yüksek hızla her zaman formunuzda olmanız gerekecek. Bitişe kadar gidebilmek ve Son Drift Yarışçısı olabilmek için çelik gibi sinirlere mi sahip misiniz?

Tokyo Drift filmini hatırlıyor musunuz? Arabaların değişik yerlerde savrulması ve bir yandan diğerine kaymasını izlemeyi seviyorsanız, Flash Drift oyunları koleksiyonumuza bayılacaksınız. Başladığınız oyuna dayalı olarak birkaç araç arasından seçim yapabilirsiniz. Hepsi ücretsiz olarak oynanabilir, bu nedenle bir tanesiyle oynamaya başlayıp, beğenmezseniz, bir diğerine geçebilirsiniz.
Varolan en iyi Flash drift oyunlarını bir araya getirdik. Bazıları -Hızlı ve Öfkeli- gibi popüler film serilerinden esinlenilmiş diğerleri ise -Need for Speed- gibi popüler platform oyunlarından ama orijinal, heyecanlı ve eğlenceli birçok oyunumuzda var. Hangisini seçerseniz seçin, drift becerilerinizi geliştireceğinize inanıyoruz. popüler drift video oyunlarımızdan biri Drifting 2 oyunudur. Bu ilginizi çekmediyse, Donut Drift veya Thump oyunlarını deneyebilirsiniz. İkisi de savrulan arabaların keyfini yaşatırken stil ve tekniğe dayalı puanlar almanızı sağlayacak. Gerçek hayatta arabaları bu şekilde sürmek tehlikeli olabilir ama bu sayfadaki video oyunları ile hızlı gitme ve numaralar yapma isteğinizi yerine getirebilirsiniz.