Ben Oynarim » Araba Oyunları » Dað Sürücüsü
8.4 / 10 - 400

Dað Sürücüsü

Bu havalı Dağ Sürücüsü oyunlarında tepelerden yukarıya veya aşağıya arabanızla yarışın. Bu büyük oyun koleksiyonundaki hepsi farklı tarza ve temaya sahip oyunlar size hızlı, eğlenceli saatleri garanti ediyor!

Dağlara tırmanarak ve dağlar üzerinde yarışmak çok eğlencelidir. Bu nedenle bu kadar çok insan Flash Dağ Yarışı oyunları koleksiyonumuzu beğeniyor. Bu oyunlar herkese göre değil ama engeller üzerinden yarışmanın heyecanı ve zorluğunu sevenler bu kategorideki oyunların bazılarını oynarken saatler boyu süren eğlence yaşayacak.
Örneğin, Planet Racer oyununda gezegenler çevresindeki uzayda yarışıyorsunuz. Para veya uzay geminiz üzerine bahse girebilirsiniz. Kazanırsanız, geminizi iyileştirebilir ve gelecek yarışları kazanma ihtimalinizi artırırsınız. Bu basit bir oyundur ama Dağ Yarışı hayranları buna bayılacaktır. Year 2012 ve Dune Buggy oyunları bazı yönlerden benzerdir ama eğlenceli olacak kadar birbirlerinden farklıdırlar. İster saf bir yarış oyuncusu olun ister karıştırıp, bazen yeni şeyler denemekten hoşlanın, bu bölümdeki oyunlardan bazılarına bayılacaksınız. Dağlardan yukarıya aşağıya yarışmak basit görünebilir ama kontrol ettiğiniz araca göre ve birçok diğer faktöre dayalı olarak birinci gelerek yarışı kazanmak için çok fazla yetenek gerekir.