Ben Oynarim » Araba Oyunları » Canavar Traktörü
8.6 / 10 - 800

Canavar Traktörü

Belalı Canavar Traktörünüzle engebeli arazilerde yarışın ya da en hasta uçuşları gerçekleştirin! Yollardaki en hızlı, en havalı ve en güçlü Canavar Traktör sürücüsü siz olun! Bayanlar ve Baylar, motorları çalıştırın!

En iyi Flash Canavar Traktör oyunundan söz etmişken, bu kategoride sunduğumuz oyunlardan birkaçına göz atmalısınız. Oyunlarımızı istediğiniz zaman çevrimiçi ücretsiz olarak oynayabilirsiniz. Bu oyunların en sevdiğimiz özelliklerinden biri çok eğlenceli olmalarıdır. Basit oyun mekanikleri ve vahşi ve çılgın grafikleriyle, bu yarış ve araba modifikasyonu oyunlarına bağımlı olmanız çok kolaydır.
Monster Truck Curfew oyununda, sokağa çıkma yasağından önce evinize varmaya çalışıyorsunuz. Şehirde gezerken, yolunuza engeller çıkacak ama merak etmeyin bir canavar traktör sürüyorsunuz! Bu oyun eğlenceli ve kolaydır ama uzmanlaşması zordur. Vakit ayırın ve oyunu biritip bitiremeyeceğinizi görün. Farklı canavar traktör maceraları için,Turbo Monster Truck oyununu denemenizi öneririz. bu Flash oyunda, canavar traktör sürerken, dağların üzerinden geçer ve kürelere çarparak puan toplarsınız. Karmaşık görünebilir ama oynaması kolaydır ve sizi saatlerce eğlendirir.