Ben Oynarim » Araba Oyunları » Pimp My Ride
8.4 / 10 - 12393

Pimp My Ride

Hey Dostum! Duydum ki bilgisayar oyunları oynamayı seviyormuşsun, o zaman bu Pimp my ride oyunları ile arabanızda da bilgisayar oyunları oynayabilirsiniz! Arabanıza bir dizüstü bilgisayar veya televizyon koyarak uçan tekerleklere sahip olabilir ve sokakların kralı olabilirsiniz!

Flash Pimp My Ride Oyunlarını seviyorsanız, doğru yere geldiniz. Mevcut birçok farklı başlığımız var - her tip oyuncuya yönelik. Herkes bu tip oyunları sevmez, ama yapmak sevenler için, bir araç donatmak ve iyi görünmesini sağlamak çok eğlenceli olabilir. Arazi araçlarından (canavar kamyonlar) gösterişli ve parlak sokak yarış arabalarına, Audi R8 gibi gerçek arabalara kadar çok farklı seçenekler mevcut.
Favori Pimp My Ride Flash oyunlarımızdan biri Drag Racer 3 oyunudur. Buradaki en eğlenceli şey aracınızı ayarlayabilmeniz (kısa mesafeli yarış arabası) ve tamamladığınızda yarışabilmenizdir. Bu oyunu çok daha eğlenceli hale getirir. Yapacağınız ayarlar pistteki kapasitenizi belirler, ayrıntılara dikkat edin!Önerdiğimiz diğer iki oyun Pimp My Ride vePimp The Audi R8. Ne tür yarış veya otomobil oyunlarından keyif alıyorsanız, siz uygun bir oyunumuz mevcuttur. Arabaları süslemeyi, sokakta ve pistte güzel görünmelerini sağlamayı seviyorsanız, sunduğumuz Pimp My Ride oyunlarına bayılacağınızı düşünüyoruz.